ING Konto Osobiste Direct: opinie, ukryte opłaty, przelewy

13 komentarzy

 1. Masochista napisał(a):

  Mam konto w ING wszystko spoko, nie naciągają za nic, obsługa bardzo miła, strona ostatnio sie zmieniła same plusy ! Jest tylko jeden minus ale to chyba wszedzie że przelewy z innych banków ( tylko nieliczne) dochodzą po 2-3 dniach roboczych. Ogromnym plusem jest DARMOWA wypłata hajsu we wszystkich bankomatach w PL.

 2. Rob napisał(a):

  System transakcyjny tego banku to kiepski żart. Obsługa w oddziale na tym samym poziomie co system.

 3. tryton napisał(a):

  Robienie przelewów do banku ING to masakra ,przelewam ze swojego innego konta w środę a przelewu nie ma do dziś porażka

 4. magusia napisał(a):

  Ja mam konto w ING już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona!!! Nigdy nie miałam problemów z przelewami, z drukowaniem potwierdzeń i z niczym innym. Żadnych ukrytych opłat, mówią wprost. Mnie to konto kosztuje 7 zł m-nie, bo nie płacę kartą za zakupu. Gdybym płaciła to byłoby całkowicie darmnowe.

 5. mikee napisał(a):

  Środa 22:00 Właśnie zrobiłem przelew w ramach ING (chyba nawet ten sam oddział) i… przelew czeka na realizację! Jestem w niezłym szoku, bo BRE i Millennium robią takie transakcje w kilka sekund. Nie mogę też wydrukować potwierdzenia, które potrzebne mi jest na wcześnie rano. Trzeba było puścić kasę z Multibanku – potwierdzenie już byłoby na biurku..

 6. mikołaj napisał(a):

  Konto w Polskim ING założyłem tylko dlatego, że posiadałem konto w Holandii właśnie w tym banku i byłem zadowolony, o Polskim ING mogę powiedzieć tyle, ze przeszkadzają mi trochę godziny księgowania ale są podobne jak w każdym banku i nie zależy to od nich tylko od krajowej izby rozliczeń. Najlepsze jest chyba to, że są darmowe wypłaty z bankomatów, bo jak patrze nieraz na znajomych co biegają przez 30 min żeby swój bankomat znaleźć to mi się śmiać chcę:) Pozdrawiam i polecam ING

  • Grzegorz napisał(a):

   To nie jest Polski bank ,nie wiem kto panu takich bzdur naopowiadał.ING to Holenderski bank.Czyli wiecie już komu kapitał pompujecie.

 7. aquarius napisał(a):

  Wszystko można w placówce od ręki załatwić ( u mnie w mieście są aż TRZY ! ).

  Ale kuleje wersja internetowa. Wygląda to jak bank stacjonarny z opcją dostępu internetowo :
  a) księgowanie przelewów między rachunkami własnymi czasem musi odczekać do kolejnego dnia roboczego
  b) Np. Przelewów ekspresowych ING nie przyjmuje od soboty popołudniu do poniedziałku rano
  c) Usługa w Allegro np. PŁACĘ Z ING działa tylko w godzinach wyznaczonych ( np. nie działa jak wyżej, w sobotę popołudniu i w niedzielę )
  d) Spłata karty kredytowej nie odbywa się 24/7 jak np. w mBanku tylko DOPIERO po północy, na następny dzień o ile JEST roboczy, co w przypadku długiego weekendu trwa nawet kilka dni co może skutkować odsetkami karnymi 🙂 dla spóźnialskich

 8. szef napisał(a):

  ING bank dla dużych firm, z małymi nie liczą się w ogóle,za wszystko płacisz

 9. małpa napisał(a):

  Jedno z lepszych kont internetowych aktualnie. Wg mnie lepsze od mbanku bo ing ma oddzialy do tego z wszystkich bankomatow kaske mozna za friko wyplacac

 10. lech11 napisał(a):

  konto było by może dobre, gdyby nie fakt, że limit zadłużeni/debet/nie wzrośnie automatycznie jak to jest w reklamie lecz zależy od decyzji Banku ING na wniosek klienta. Zanim założysz konto direct zastanów się, bo to jest tylko zachęta a nie rzeczywistość.

 11. mała napisał(a):

  Bardzo tanie konto internetowe. Praktycznie zupełnie darmowe. Do tego wszystkie bankomaty za darmo. Polecam!

 12. kris napisał(a):

  Mam konto direct w ing, bardzo dobre. Przydatne zwlaszcza darmowe powiadomienia smsem o operacjach na koncie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *