Millenium Konto Osobiste 360: opinie, ukryte opłaty

konto osobiste 360 milleniumCzy w Banku Millenium Konto Osobiste 360 stopni jest w 100% darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat i prowizji? Przeczytaj naszą recenzję i opinie klientów.

Konto daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna.

Opłaty konto osobiste Banku Millenium

 • 0 zł za konto i kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za krajowe przelewy przez Internet i Aplikację Mobilną
 • W ramach ubezpieczenia dostępna bezpłatna pomoc techniczna i medyczna
 • Ponad 400 oddziałów Banku Millenium
  na terenie całego kraju,
  w których możesz przeprowadzać dowolne transakcje, bez względu na miejsce otwarcia konta

Darmowe otwarcie i prowadzenie konta osobistego 360 w Millenium Bank. Bezpłatne przelewy internetowe. Bezpłatne wydanie i użytkowanie karty wydanej do konta. Bezprowizyjne bankomaty w całej Polsce. 0 zł za dostęp do konta za pośrednictwem telefonu czy internetu. Mało wam?

To nie koniec, debet na koncie, który oprocentowany jest według stopy 0,00 % przez okres pierwszych 7 dni zadłużenia. Szybki i mobilny dostęp do kart kredytowych, lokata bankowych, rachunków oszczędnościowych, kredytów gotówkowych, funduszy inwestycyjnych.

Dobrze skończmy na tym, gdyż nie chcemy być przyczyną zawałów, zaparowania okularów, podwyższonego ciśnienia etc. Wszystkie powyższe korzyści możecie dostać w Millenium banku w ofercie Millenium konto osobiste 360 stopni.

Haczyki czyli ukryte opłaty

Ale, czy to możliwe, aby powyższe korzyści były w zupełności darmowe, nieobarczone żadnymi kosztami, limitami, haczykami? Spieszymy wyjaśnić –NIE. W każdej ofercie tego typu znajdzie się jakiś haczyk. Problem występuje wówczas, gdy ów haczyków jest za dużo i przyćmiewają one w rezultacie zalety oferty. Jak jest w przypadku Millennium i konta osobistego 360? Sprawdźmy.

Zaczniemy od warunków, jakie należy spełnić, aby Konto Osobiste 360 Millennium było darmowe. Warunki są w zasadzie dwa.

Po pierwsze, na konto musi miesięcznie wpływać, co najmniej 1000 zł.

Po drugie, należy dokonać jednej płatności w miesiącu kartą wydaną do konta, żeby prowadzenia konta było darmowe. W innym przypadku, miesięczny koszt prowadzenia konta to 7 zł.

Konto oszczędnościowe

Z końcem roku popularność kont oraz lokat z dzienna kapitalizacją odsetek nie słabnie. Banki, zwłaszcza te stosunkowo młode na rynku, starają się przyciągnąć klientów oferując coraz to wyższe oprocentowanie.

Millenium bank, nie pozostaje w tyle konkurencji, w swojej ofercie ma zarówno lokaty jak i rachunku oszczędnościowe, potocznie zwane antyBelkowymi.

Dziś bliżej przyjrzymy się ofercie konta oszczędnościowego o marketingowej nazwie Codziennie Więcej. Podstawowe zalety ofert to:

 • oprocentowanie 3,65 % w skali roku,

 • wpłaty i wypłaty bez utraty odsetek,

 • swobodny dostęp do środków zgromadzonych na rachunku,

 • bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta,

 • pierwsza w miesiącu wypłata z konta jest darmowa.

Niestety już w korzyściach oferty pojawia się haczyk. Przelewy z konta są płatne, kosztują 5 zł. Klienci konta Codziennie Więcej mogą liczyć na bezpłatny przelew z rachunku raz w miesiącu.

Ponadto, aby skorzystać z oferty rachunku oszczędnościowego, należy założyć również konto osobiste. O ile prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne, o tyle za konto osobiste już zapłacimy.

Rachunek oszczędnościowy w Milenium banku możemy założyć tylko jeden. Kwoty powyżej 24 600, nie będą już objęte oprocentowanie 3,65 %.

Opinie klientów konta osobiste Millenium

Teraz wyobraźcie sobie, że wybieracie konto Millenium, czynicie z niego waszym głównym kontem osobistym. Pracodawcę prosicie, aby przelewał na konto osobiste w banku Millenium wasze wynagrodzenie. Dalej wyobraźcie sobie, iż płacicie za codzienne zakupy kartą wydaną do konta 360 stopni. Wówczas dostajecie 100% darmowe konto z darmowymi bankomatami.

Reasumując, oferta Millennium Banku – Konto osobiste, to nie dobre konto osobiste, to bardzo Dobre Konto!

Chętnie poznamy opinie klientów o Banku Millenium. Psimy o dodawanie własnych opinii w komentarzach poniżej.

Ocena banku przez użytkowników:
[Razem głosów: 4 Średnia ocena: 4]

Podobne

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Millenium Konto Osobiste 360: opinie, ukryte opłaty"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
sylwia
Gość
sylwia
05/02/2016 00:59

nie umiem sie zalogowac

mnich
Gość
mnich
05/01/2016 00:59

K…a mac,czekam od czwartu na przelew z niemiec jak do tej pory niema to juz drugi raz,jutro osobiscie robie rzez w banku bo tak byc nie moze czlowiek biduje a tam jakas jebnie.a ksiegowa rozdziela jak sie jej podoba………..ch.j mnie zaraz szczeli….

wpDiscuz