BZ WBK Konto Młodzieżowe < 20: opinie, ukryte opłaty

1 Odpowiedź

 1. pikaczu pisze:

  Mi dużo bardziej podobała się oferta ekonta < 30

  Mając 29 lat, mówimy że życie zaczyna się po trzydziestce. Mając lat 39 myślimy, że wszystko co nasz czeka najlepszego zacznie się w wieku 40 lat. Tłumaczymy tak każde rok naszego życia, który zmienia pierwszą cyfrę naszego wieku.
  Co nas czeka przed trzydziestką z kontem Banku Zachodniego WBK e-Konto<30. Czeka nas kilka minusów i plusów, jak to bywa w zwykłym życiu.
  Zacznijmy od plusów oferty, czyli tego wszystkiego co może przesądzić o wyborze konta, a czego sam bank się nie powstydzi:
  darmowe prowadzenie rachunku,
  bezpłatne wypłaty z bankomatów sieci BZ WBK przy użyciu karty Visa Electron <30,
  bezpłatne stałe zlecenia,
  darmowe przelewy internetowe,
  0 zł za usługę smsKody,
  B..i..i..P! – Ultraszybka Karta Zbliżeniowa.
  Osoby w wieku od 13 do 30lat, zainteresowane ofertą banku powinny wiedzieć, że bank pobiera miesięczną opłatę za użytkowania karty debetowej, w wysokości 3 zł. Niemniej wystarczy dokonać jednej płatności bezgotówkowej przy użyciu karty, a bank zwolni nas z opłaty.
  Ponadto, należy wiedzieć, iż bezprowizyjnie wypłacimy gotówkę jedynie z sieci bankomatów BZ WBK lub w placówka partnerskich WBK. W innych przypadkach prowizja za wypłatę wynosi 5 zł, w bankomatach Milennium 1 zł.
  Podsumowując, oferta eKonta<30 Banku Zachodniego WBK stanowi bardzo atrakcyjną ofertę. W porównaniu z konkurencją ofertą kont osobistych dla osób w przedziale wiekowym od 13 do 30 lat, wypada całkiem nieźle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *