Eurobank Sesje – Przychodzące i Wychodzące kiedy?

58 komentarzy

 1. Piotr pisze:

  Przelewy z zakładu pracy poszły o 10:00 do tej pory brak pieniędzy i co kuźwa mam zrobić jak nie mam za co kopic dzieciom coś na kolacje. popie….. bank konto 3 miesiące i ciągle to samo. Trzeba się ewakuować od tych popa….. jeba……!!!!!!!!!!!!

 2. Ola pisze:

  Zgadzam się z opiniami, że są przetrzymywane pieniądze. Przelewy zrobione w piątek w WBK już były w piątek, zaś w Eurobanku dopiero dzisiaj pewnie dotrą. I tak za każdym razem. Rata kredytu za to o 8 rano jest już zabrana.

 3. Jola pisze:

  Terminy przelewów przychodzących to fikcja. Nigdy nie dostaje ich wtedy, kiedy powinny być. Wszyscy zawsze już mają pensje, tylko eurobankowcy czekają… Już postanowiłam,że muszę zmienić bank.

 4. Joanna pisze:

  Dzisiaj byłam w urzędzie skarbowym zapytać się o zwrot z pitów pani sprawdziła i powiedziała że zwrot został w piątek wysłany na konto jest już druga sesja a na koncie kasy nie ma a powinna już być po pierwszej sesji jeśli na konto wpłynęło w piątek

 5. Artek pisze:

  Zgadzam się w 100%.Mam tam konto 2 lata.PRZYTRZYMUJĄ PIENIĄDZE znam zasady i godziny księgowania(żona pracuje w banku (innym)).

 6. Głodny pisze:

  Witam was mam konto w eurobanku od 2 miesięcy i mam dość znajomi 10 wypłata a ja bidny na wyrku głodny itd jestem za granica masakra. Ps niech nie pisze jakiś matoł z eurobanku że niby wszyscy narzekają itd bo u mnie w kuchni siedzą i garami obracają!!!!!

 7. ewelina pisze:

  Niestety prawda jest taka że przelewy przychodzące “nie wchodzą” tak szybko jak w innych bankach.

 8. Łukasz pisze:

  Ale wy wszyscy bzdury piszecie, nie macie pojęcia na temat księgowań jeżeli bank wypuści pieniądze sesją to kolejną sesją jest księgowane w banku docelowym. Czyli jeśli nadamy przelew po godz. 17:00 a bank ma przelewy wychodzące 11:00 15:00 17:00 to wysyła pierwszą sesją o godz. 11:00 następnego dnia roboczego czyli jak jest piątek to wysyła w poniedziałek!!
  Księgowanie w banku docelowym odbywa się z automatu międzybankowego pierwszą sesją przychodzącą ustaloną w banku po wysłaniu przelewu np. bank wysłał o 11:00 to pierwsza sesja mniej więcej 14-15!!

 9. Blady pisze:

  Przelew z ING w piątek … ciekawe po ilu dniach dojdzie … może przed sylwestrem ?

 10. Janusz pisze:

  Szanowni Państwo, działalność tego banku to porażka. Godzinę czekam na potwierdzenie złożenia przelewu telefonicznego. Oczywiście doprowadziło to do tego że przelew nie zostanie zaksięęgowany w tym samym dniu, gdyż braknie 15 minut. Oczywiście powodem jest 55 minutowe oczekiwanie na potwierdzenie złożenia przelewu u innej Pani, u której składa się przelew. nadmienię, że nie mogłem tego zrobić w bankowości internetowej gdy jest tam ograniczenie kwotowe.
  To średniowiecze. !!! Daleko od Eurobanku.

 11. Wojtek pisze:

  Porażka. Trzeba czekać na przelewy przychodzące krajowe nawet kilka dni a co dopiero międzynarodowe… Ten bank to po prostu porażka mimo, że mam tutaj konto już 6 lat…

 12. Jagoda pisze:

  porażka w poniedziałek rano przelew poszedł do tej pory nie ma pieniędzy na koncie ostatnio 3 dni czekałam bo bank przetrzymuje pieniądze a przelewy osobiście księguje !!!

 13. robchu pisze:

  Przelew wychodzący z ING o 11 teraz jest księgowanie w ING 11:30 przelew przychodzący w eurobank 14:30 i 17:00 ale oczywiście przelewu nie ma. Dnooo. Do ściągnięcia raty to pierwsi za to.

 14. Ilona pisze:

  Jestem w tym banku od 8 lat, obsługa szybka i prosta, różne produkty u nich miałam i jestem zadowolona, bankowość mobilna i elektroniczna intuicyjna i prosta, zawsze na czas, przelewy natychmiastowe – natychmiast, pozostałe do kilku godzin (z różnych banków i do różnych banków).
  Jeśli są opóźnienia, to pewnie wychodzące i przychodzące z innymi się mijają.

 15. kudlaty pisze:

  Ten bank to porażka wczoraj poszedł przelew do dzisiaj nie mam
  Czas na zmiany

 16. Kasia pisze:

  To samo ja mam . w czwartek wyslane zostaly mi pienide a dzis to tej pory brsk pieniedzy przelewy . Przetrzymuja pieniadze . Brak slow. I bede musiala napewno czekac do poniedzialku. Rece opadaja zawsze cos..

 17. JJ pisze:

  Eurobank to DNO. Przelewy do tego banku idą po kilka dni. Brak aktualizacji itd.
  Wysłałem przelew do tego banku dnia 16.05. o godz. 13, w dniu 17.05 o godz. 18.30 pieniędzy nadal nie było!

 18. Nessi pisze:

  Ja przeważnie robię przelew od rana . W baknu ksieguja i 11:00 a po południu mam pieniądze na koncie Eurobanku. Nigdy się nie zdarzyło aby było inaczej.

 19. Łukasz pisze:

  chciałem się dowiedzieć czy będę miał dzisiaj pieniądze na Pko Inteligo jeżeli przelew był wysłany z eurobanku o godzie 13 ?

 20. Dominik pisze:

  Dobra 15 ide po te marną wypłate.

 21. Aneta pisze:

  Przetrzymują pieniądze przychodzące na konto. Nawet o 3 sesje!!!

 22. ishi pisze:

  Konto w tym banku mam już ponad 10 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów, 0 opłat za prowadzenie a do tego zwroty cash back i nie zauważyłem żeby bank przetrzymywał pieniądze. Pozdrowienia dla marudzących

  • Aneta pisze:

   Wiem dokładnie, co do minuty, kiedy są robione przelewy wypłat w mojej firmie. Eurobank co miesiąc przetrzymuje pieniądze!

   • Nessi pisze:

    Zależy o której zzaksieguja pieniądze w banku firmy. Dlatego wątpię aby przetrzymywali bardziej o stawiam ze bank w którym firma na konto tak przelew robi

 23. bogd74 pisze:

  Jak dla mnie bank ok. Mam konto do 2005r i nie mam żadnych opłat za prowadzenie rachunku. Zwrot za karte bo wydaje 400złmiesięcznie, wpływy ponad 1500zł miesiąc i konto praktycznie za free. Polecam wszystkim.

 24. Kaśka pisze:

  Najgorszy bank. Na infolini nic nie wiedzą prośbę o oddzwonienie ignorują a na zwrot moich własnych pieniędzy nadplaconych na kredycie czekam już ponad 4tygodnie

 25. edi pisze:

  Jak długo będą szły pieniądze z Niemiec na konto w Eurobanku, dodaje ze wysłane były w niedziele

 26. dorka pisze:

  Sesje przychodzące w eurobanku są przetrzymywane i chyba tak nie powinno być!

 27. joanna pisze:

  jeśli przelew przychodzący był wysłany około godz 9 to o której mogę się spodziewać pieniędzy w eurobanku skoro księgujecie o 11 a kasy jeszcze nie ma?

 28. sylwek pisze:

  Super bank. Przelewy w Eurobanku docierają szybko nie są przetrzymywane,miła obsługa która potrafi doradzić niskie opłaty za prowadzenie konta polecam ten bank.

 29. kolek pisze:

  Niestety nie polecam bank masakra przelewy są ksiegowane z poźnieniem….. Obsługa fatalna..

  Nie plecam żenada

 30. ja pisze:

  A ja mam problem konto mam od jakiś 5 lat i bank nie poinformował mnie o zajęciu komorniczym , gdzie dostałam niby ja mandat co nie było nie śniło i komornik zajął mi zasiłek rodzinny. Dzwoniąc usłyszałam tylko że to komornik musi mnie poinformowac gdzie tego nie zrobil .

  • bartek pisze:

   Do @ja
   Bank nie musi informować Cię o zajęciu egzekucyjnym/komorniczym – to jest obowiązek organu egzekucyjnego, bankowi nic do tego, on wykonuje zapisy ustawowe, które uchwalił Sejm. Zgłoś się do komornika, ewentualnie złóż zażalenie, komornik wysyła pismo o zajęciu zarówno do banku jak i do osoby zainteresowanej.

  • Wiliam pisze:

   Bank nie informuje o zajęciach, bo robi zleca to organ państwowy. Komornik ma obowiązek o tym poinformować.

  • natalia pisze:

   Nie mogą Ci zająć zasiłku. Jeżeli Ci chodzi o alimenty rodzinne czy coś z tego. W tej sprawie możesz się kłócić z komornikiem.

 31. karol pisze:

  Jeśli wysyłam przelewy wieczorem to księgowane są w banku za dwa dni. Przelew był wysłany w środę dotarł w piątek. Eurobank przetrzymuje pieniądze, nie mam wątpliwości.

 32. irek pisze:

  Polacy słyną z narzekania- standard!!!!!
  Ja mam konto ponad 2 lata i nie zdarzyło sie bym miała dzień później od kolegów z pracy… Są w ten sam dzień. Opłaty nie są wygórowane płacę 5 zł za kartę i mam zwroty cash back, także jeszcze mi dopłacają do rachunku. Miałam wcześniej w pko bp i to dopiero był koszmar. Polecam wszystkim narzekającym by założyli konto w pko to dopiero zaczęliby psy wieszać jakie mają opłaty za wszystko!!! Pozdrawiam wszystkich zadowolonych:)

  • Adam pisze:

   Nie pisz bzdur. Jak miałem wypłatę w piątek to wszyscy wieczorwm mieli kasę na koncie po za eutobankiem gdzie mieliśmy dopiero w poniedziałek po południu

 33. zeus pisze:

  Kasa wysłana we Francji w tutejszym banku ok godziny 10h nie wpłynie wam w ten sam dzien a w nastepny w ostatniej sesji

 34. wiesław pisze:

  Może Pan Prezes Banku poczyta komentarze i wyciągnie wnioski jakich ma pracowników pracowitych, dziś rano wpłynęły pieniądze na konto, po kliku interwencjach pod nr. 19000 nikt mi nie umiał wytłumaczyć dlaczego nie są zaksięgowane jeszcze o godzinie 17, gdzie cykle transz są 11,00 14,30 i 17,00, swoje opłaty pościągali z kwoty, która widnieje na koncie, a ja nie mogę ani zapłacić ani wybrać z konta, najadłem się wstydu w sklepie nie mogąc zapłacić za towar, pokazała się notka transakcja odrzucona, więc pytam, jakim prawem są przetrzymywane moje środki finansowe i Bank obracać będzie nimi przez weekend.

 35. ika pisze:

  Okropny bank może dla kogoś 22zł co miesiąc to nie dużo ale nie dla wszystkich. Przelewy to już wogole tak długo idą ze brak słów

  • Wiliam pisze:

   Opłaty można uniknąć albo wybrać tańsze konto (bezpłatne). Poza tym, przelewy działają identycznie w każdym banku. Kwestia zrozumienia zasad działania przelewów w Polsce.

 36. gosia pisze:

  Ile dni idą pieniądze z Norwegii do Eurobanku, wysłane były w sobotę?

 37. malip pisze:

  Bank bez zastrzeżeń, nie ma ukrytych opłat, przelewy przychodzą i wychodzą bez problemów. Mam konto w eurobanku 4 lata i wszystko jest w jak najlepszym porządku 😉

 38. bondek pisze:

  Glupoty gadacie szef mi wyslal z ing 0 13:30 a na koncie mialem o 15.45 wiec w ostatnim przychodzacym a to ze wam nie wysylaja w czasie to macie pretesje do banku oplaty sa jasne tylko poczytac a to jak wam przewautowanie robi to zmiencie zalozcie euro konto i bedziecie mieli lux .pozdrawiam

 39. dobrex pisze:

  Przelewy przychodzące , przetrzymywane!!!

 40. czy wiesz pisze:

  Jeżeli wysłałem w piątek o godzinie 23:30 przelew z eurobanku na konto w getin banku, to czy przelew będzie zrealizowany w sobotę czy dopiero w poniedziałek?

 41. ola pisze:

  dajcie spokoj maz przelal mi we wtorek kase okolo 15;30 zawsze wplywala mi czwartek 11;40 a dzis wogole nie dostalam a jest po 15 masakra i zawsze z niemiec tak samo szly co do godziny 🙁

 42. monika pisze:

  przelew powinien być na koncie po 15 minutach a nie jak w przypadku piątków dopiero po weekendzie. Średniowiecze

 43. iskra pisze:

  Mam konto w tym banku juz bardzo długo i ciagle są jakies problemy z przychodzącymi przelewami w eurobank człowiek czeka na swoje pieniądze ale pracowników banku mało to interesuje.Dzwonie na infolinie -czeski film nikt nic nie wie…Ludzie to nie średniowiecze!!Era komputerów a jak sie pojdzie do placówki to wychodze ze stosem papierów…Porazka!

 44. laner pisze:

  Przetrzymywane są pieniądze w tym banku i to wiecznie za kazdym razem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *