Getin Bank Konto Osobiste: ukryte opłaty, opinie klientów

2 komentarze

 1. Piotr pisze:

  Getin Bank oraz Idea Bank to dwa dziadostwa zatrudniające dodatkowo na infolinii pół-debili,którzy za grosz nie maja pomyślunku.Powtarzają regułki jak nakręcone kukiełki i nijak nie można wytłumaczyć jednemu z drugim prostej i oczywistej sprawy.Podaję przykład.Brałem kredyt w Getinie. Na umowie stoi jak byk ,że mam zapewnić środki na koncie tego i tego dnia i bank będzie sobie pobierał ratę automatycznie.Po terminie pierwszej raty dostaję powiadomienie,że zostałem obciążony kwotą 15 zł za monit, bo nie zapłaciłem raty.Patrzę na konto rata wynosi 600 zł z groszami na koncie 30 ty zł.Myślę jakaś pomyłka itd.Przez e-maila ze swojego konta informuję bank,że nie pobrał sobie środków mimo,ze miał taki obowiązek ale za to ochoczo obciążył mnie opłatami za monit.Po 30 dniach dostaję odpowiedź od pani obsługującej reklamację z banku,że mam robić przelewy z konta a nie bank ma pobierać sobie opłaty automatycznie.Wysyłam jej cytat z umowy papierowej ,którą mam przed sobą i od pół-mózga bankowego dostaję odpowiedź,że ją to nie interesuje co mam na umowie ,bo ona w systemie ma zaznaczone co innego.No krew mnie zalała.Idąc jej tokiem rozumowania ma oznaczać ,że jeśli nieudolny pracownik banku zamiast 30 tys zł kredytu wpisał by do systemu 300 tys to miałbym spłacać 300 tys bo nie ważna jest umowa papierowa tylko to co jest w systemie.Jak z takimi półgłówkami załatwiać cokolwiek? Skończyło się to tym,ze musiałem dymać do oddziału banku i odsiedzieć w kolejce z półtorej godziny i ręcznie wszystko prostować.Nie polecam nikomu tego pseudo banku.Pomijam już fakt,że interfejs bankowy jest całkowicie beznadziejny.Zero przejrzystości i intuicyjności.Nie ma co porównywać do obsługi PKO BP.Niby bank stary ale jakość infolinii oraz obsługa interfejsu internetowego bije Getin na głowę.

 2. grandys pisze:

  Getin ma fajne lokaty.

  Po ostatnich podwyżkach stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, która próbuje walczyć z inflacją, wysokość oprocentowania depozytów bankowych znacznie wzrosło, w porównaniu z zeszłym rokiem.
  Bank Getin na dobre zagościł już w rankingach lokat bankowych uwzględniających najwyższe oprocentowanie. Aktualnie mamy sierpień i tym razem bank nas nie zawiódł. Lokata Getin Banku, a w zasadzie jego internetowej wersji, czyli Getin Online o nazwie Lokata na start, również przoduje w sierpniowych rankingach. Dlaczego?
  Oprocentowanie na lokacie dwu lub trzymiesięcznej to bardzo dobra propozycja banku. Lokata na start wykorzystuje mechanizm dziennego naliczana odsetek, co pozwala na swoistą optymalizację podatkową.
  Obok wysokiego oprocentowania Getin powala na założenie aż 10 lokat, bez wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się za pośrednictwem intenretu. Minimalna kwota lokaty to 500 zł. Górna granica jednej lokaty wynosi 10 000 zł. Ponadto nie trzeba zakładać konta w Getin Online, aby cieszyć się zyskiem z lokaty.
  Lokaty bankowe, czy to z dzienną kapitalizacją odsetek czy te standardowe, są jednym z bezpieczniejszych kierunków oszczędnościowych. Wszelkie produkty depozytowe banków posiadają 100 % gwarancję Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, do kwoty 100 000 euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *