Inteligo Konto internetowe: opinie klientów, opłaty

11 komentarzy

 1. mokka pisze:

  Mam konto od dawna i jestem zadowolona a obecnie trwa promocja
  za założenie konta Inteligo z polecenia można otrzymać 100 zł..
  Nie trzeba iść do banku wszystko przez internet może przyjechać kurier.

  Konto Inteligo i PKO BP to dwa RÓŻNE konta (chociaż oba konta należą do PKO BP).

 2. sylwia pisze:

  Całkiem znośnie, bezpłatne jak się wyda minimum 100 zł płatność kartą, można otworzyć kilka kont w ramach prowadzonego rachunku ale tylko jedno oszczędnościowe – tu trochę kiepsko. Inteligo należy do PKO BP wiec siec placówek i bankomatów największa. Kart z chipem i pay-pass już są wiec ogólnie jest dobrze. Problemy są z przelewami czasami na zaksięgowanie przelewu przychodzącego trzeba czekać do następnego dnia. Ja polecam. mam to konto od czasów zanim przejęło je PKO i jestem zadowolona.

 3. witek pisze:

  Polecam wg jedno z najtanszych kont internetowych:

  Korzystając aktywnie z konta Inteligo, nie płaci się za jego prowadzenie ani za kartę do rachunku. Wystarczy 100 zł na koncie i 100 zł wydane kartą miesięcznie. Wszystkie przelewy krajowe i zlecenia stałe do innych banków oraz polecenia zapłaty wykonane samodzielnie w serwisie transakcyjnym są bezpłatne.

 4. gabrys pisze:

  mam takie pytanko…
  czy jesli pieniadze zostaly wyslane w piątek po godzinie 14 dpjda do mnie w sobote jesli nie doszly tego samego dnia???
  strasznie mnie to juz irytuje…
  za kazdym razem to samo….
  wszyscy dostaja pieniadze na konto tego samego dnia, a ja czekam jak ten idiota po trzy dni na przelew…

 5. margol pisze:

  Bezpłatna infolinia :). To ważne.
  W innych bankach sporo mnie to kosztowało.

  Karta 4zł – ale do momentu wydania 100zł.
  Opłata za prowadzenie – 0zł – już nie ma potrzeby zasilania salda o kwocie odpowiedniej zwalniającej z opłaty.
  Darmowe przelewy i super obsługa przez internet. Np. na Allegro rewelacyjnie działa PŁACĘ Z INTELIGO jak i w innym sklepach internetowych obsługujących Payu.

  Mnóstwo placówek, oddziałów i podobnych w moim mieście przez co wpłacić gotówkę mogę do wyboru do koloru :).

 6. jack pisze:

  Jedno z najlepszych moim zdaniem — obok ING Direct — kont na rynku. Karta z chipem jest w ofercie. Mam tam konto firmowe i jestem z niego baaaardzo zadowolony, ale jako drugi rachunek dla firmy. Przede wszystkim jest b. tanie. Do tego dobrze zabezpieczone /karta kodów jednorazowych/. Świetny interfejs graficzny, prosta obsługa, możliwość dostępu do swojego raportu BIK. Ale ma też wady. Nie można ustanowić pełnomocnika, ani współwłaściciela. Debet online tylko do 2 tys. i oprocentowanie mordercze. No i to że jeśli chcesz coś bardziej skomplikowanego załatwić to nie ma za bardzo gdzie, bo inteligo jest bankiem stricte internetowym. To tak w skrócie.

 7. alicja pisze:

  Konto jest super 🙂
  i teraz można jeszcze zakładając nowe dostać 100 zł w bonie na książki, zabawki 🙂

 8. sławek pisze:

  Od wielu lat jestem posiadaczem rachunku Inteligo. Dane w tym serwisie są już nieaktualne.
  Wystarczy 100zł na koncie aby nie płacić nic za prowadzenie rachunku i 100zł wydane w miesiącu kartą żeby nic nie płacić za kartę.
  Przelewy są darmowe do wszystkich banków (o ile zlecane przez internet, ale inaczej nie robię przelewów). Wypłacamy gotówkę za darmo w bankomatach PKO BP i BZ WBK. To dużo, zawsze się gdzieś znajdzie bankomat.
  Do tego łatwość obsługi konta przez internet, możliwość tworzenia nowych rachunków (bezpłatnych) i przejrzysta historia rachunków. Zawsze wiem gdzie mi kasa znika albo skąd się pojawia.

  Jedyny minus wg. mnie to karty płatnicze baz chipa i na podpis.

  Osobiście jestem zadowolony i nie mam ochoty zmieniać banku na inny.

 9. julia pisze:

  Niby w porządku, ale właśnie przeglądam fora bo decyduje sie na zmiany. Szczególnie denerwuje mnie, że nie można wypłacać (za darmo) ze wszystkich bankomatów i brak możliwości z banku.. to tylko konto internetowe. Do tego karty bez chipa tylko na pasek co trochę pokrzyżowało mi plany pienieżne za granicą..

 10. emi pisze:

  Wg mnie to bardzo dobre konto 😉 Mam je już od 7 lat. Nigdy nie było problemów z przelewami, zawsze przychodziły na czas, nigdzie nie ginęły. Nie zdarzyło mi się żeby zawiesił się system lub strony zbyt długo otwierały. Plus to to, że w ramach rachunku można utworzyć dodatkowy rachunek oszczędnościowy. Obsługa konta wychodzi za darmo, bo właściwie zawsze wpłaci się na nie jakieś pieniądze i zawsze wyda te 100 zł płacąc kartą za zakupy. Tylko kilka razy zdarzyło mi się mieć minus i w dodatku nie była w tym okresie pobierana opłata za konto, ani też nie zostały potrącone odsetki za saldo ujemne (chociaż mogę źle pamiętać, ale chyba zawsze się dziwiłam, że ta ujemna kwota nie powiększa się). Warunki prowadzenia konta, wszystkie regulaminy są jasne, nie ma żadnych ukrytych haczyków. Po założeniu konta nie dowiadujemy się nagle, że np. dodatkowo w pakiecie dostaliśmy ubezpieczenie kary za 2,99 miesięcznie (a taka sytuacja zdarzyła mi się w millennium..)Kontakt z konsultantami dobry (chociaż rzadko miałam taką potrzebę), czuć że znają ofertę i potrafią pomóc w rozwiązaniu każdego problemu. Jedyny kontakt z bankiem miałam podczas wpłat pieniędzy. Darmowe bankomaty.. może ich ilość nie powala na kolana, ale pamiętam jeszcze czasy gdy za pobranie z każdego bankomatu innego banku były pobierane opłaty i trzeba było szukać tego właściwego. Oferta innych banków może pod tym względem jest ciekawsza, ale właściwie nie czuję takiej potrzeby, żeby za każdym rogiem czaił się darmowy bankomat. Myślę, że zawsze można podejść te 100 m do właściwego bankomatu (pko bp lub banku zachodniego). Polecam konto osobom, które korzystają z internetu i lubią same załatwiać wszelkie formalności związane z przelewami itp. A także tym, którzy nie dysponują dużą ilością pieniędzy (ze względu na niewielkie wymagania dotyczące warunków darmowego prowadzenia konta), ale jednak konto jest im niezbędne do życia 😉

 11. anna pisze:

  A ja miałam Inteligo i Konto w Multibanku. Inteligo własnie likwiduję Multibank 100 razy lepszy. wszystkie bankomaty za darmo , przelewy rzecz jasna też , mozliwość oszczędzania na dodatkowym podpiętym rachunku , obsługa w każdym oddziale na najwyższym poziomie. Rewelacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *