mBank Konto Firmowe mBiznes: opinie klientów, ukryte opłaty

6 komentarzy

 1. Piotr pisze:

  Bank tragedia dla firm. To już nie pierwszy raz przy przy rozwiązywaniu problemu, zero merytorycznej odpowiedzi na zgłoszenie problemu zgłaszanej różnej formie mail na kontakt@mbank.pl czy na mLinii. Odpowiedź na mail w stylu cyt. “Aby wyjaśnić sytuację , zapraszam Pana do rozmowy z ekspertem online, konsultantem mLinii lub doradcą w placówce mBanku” taka odpowiedź aby zdążyć z odpowiedzią w ciągu 7 dni. Problemy przerosły wiedzę nawet wyżej postawionych pracowników ponieważ dotyka przepisów prawnych oraz interpretacji ustaw państwowych – nie wiedzą jak rozwiązać problem. Do klikania domowych przelewów i obsługi detalicznej może ten bank się nadaje, ale obsługi firmy nigdy. Może źle trafili na osobę z drugiej strony która zna się troszkę na prawie i ma z 30 letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy i która zarazem robi w tym banku nie małe obroty – uciekam od tego banku jak najdalej. Polecam wszystkim firmom omijanie tego banku.

 2. MORIS pisze:

  Właściwie w podobnym tonie co użytkownik topik. Mam konto w Mbanku od ponad 20 lat. Chciałem szybki kredyt dwukrotnie na 50tyś, nie dostałem , brak zdolności, w innym banku 250 tyś bez problemu. Jak powiedziałem że rezygnuję z konta to miałem telefon za 5 minut że mogę dostać kredyt. Mam jeszcze konto w ING i dla mnie to dużo lepsze konto. W Mbanku mam bo zawsze było, na bardzo duży plus Mbank ma jasne i klarowne konto internetowe, wszystko zgrabnie i przejrzyście. Jakoś na razie ciężko mi się połapać w ING w tym, ale jak się przełamie to pożegnam się z MBankiem. Wracając do konta firmowego, jak ktoś mówi że w MBanku jest najtańsze konto to raczej nie wie co mówi, 1,5 za przelew. Jak ktoś opłaca 100 faktur miesięcznie to ma 150zł !, a przecież 100 faktur to nie jest jakiś kosmos. Aktualnie na 2 lata zrobili promocje że przelewy są za darmo do innych banków. Osobiście gdybym nie był ich starym klientem to nie zdecydowałbym się na Mbank.

 3. cypek pisze:

  super konto bankowe dla malej firmy

 4. jasiu pisze:

  Jeżeli ktoś robi sporo przelewów to zdecydowanie odradzam mBank. Za każdy przelew z wyjątkiem ZUS itd. 1 zł przelewu. Robię około 30 przelewów w miesiącu, daje to 30 zł opłat za konto, które nie jest nawet oprocentowane. Ze te pieniądze można śmiało znaleźć ofertę dużo lepszą niż mBank.
  Moja firma jest mała więc nie zgodzę się z porzednikiem, że to dobre konto dla małych firm.
  Na plus dla mBanku dałbym to, że formalności można załatwić przez internet.

 5. artek pisze:

  Myślę, że całkiem przyzwoite konto!

 6. tropik pisze:

  dla stałych klientów w mulibanku nie ma żadnego limitu kredytowego ! wręcz odwrotnie po 10 latach zabrano mi mozliwość debetu na 16 % mimo dużych obrotów na koncie, owszem można mieć możliwość debetu ale trzeba płacić za tzw. gotowość. Mam to konto firmowe , bo znają je klieci, ale nowym użytkownikom nie polecam, nawet nie wspominam np. o oprecentowaniu konta walutowego bo wstyd ! Bogdan, tropik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *