ING Bank Sesje – Przychodzące i Wychodzące kiedy?

Dodaj komentarz

99 komentarzy do "ING Bank Sesje – Przychodzące i Wychodzące kiedy?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
karolina
Gość

ile trzeba czekac na przelew w euro z zagranicy? wczoraj wyslano mi pieniadze, a dalej nie ma

bastek00
Gość

W zeszłym tygodniu osobiście pozbyłem się karty ing banku. Mając kilka rachunków i kart nie da się upilnować ilości transakcji żeby osiągnąć ich magiczną kwotę 300 zł obrotu i naliczono mi kolejne 7 zł. Kartę zastrzegłem, nowej nie chcę. Wypłaty, płatności będę robił blikiem. Nawet zakupy w Chinach tak mogę zapłacić. W ing mam w sumie 2 rachunki i ani jednej karty – nie dostaną nic już. Zostawiam kartę w innym banku – jedna wystarczy a i obrót tam wystarczy mniejszy. Czas przerzucić się z powrotem na płatności gotówką – nie będą mnie szpiegować co, gdzie i za ile kupuję. Polecam innym.

Beny
Gość

Katastrofa to całe ING przelew z rachunku € na inny rachunek jest tragiczny. Wysyłając w poniedziałek 2000€ na rachunek w innym banku pieniądze docierały w piątek. .. na szczęście znalazłem idealny bank i problem znikł. Szybciej dochodziły pieniądze z Niemieckiego ING niż z polskiego. Ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć? ?

Ania
Gość

Mam konto od 6 lat i nigdy nie było problemów. Przelewy przechodzą szybko, mam inne konta i robię na nie przelewy- sytuacji jak opisane tutaj nigdy nie miałam. Z doświadczenia wiem, że jeśli przelew wyszedł to dojdzie, no chyba że ktoś sciemnia że wysłał i zwala na bank. Raz przelałam większą kwotę na konto które było zamknięte i po 3 dniach kasa wróciła na konto. Co do bankomatów, to pilnuje się i nie płaciłam prowizji nigdy. Cóż to za problem zrobić zakupy na 300 zł aby mieć bezpłatne prowadzenie rachunku. Trzeba pilnować własnych pieniędzy i tyle, jak przychodzi zmiana regulaminu to patrzę czego dotyczy.

Gosia
Gość

Za wydanie 300 zł kartą nie masz za darmo prowadzenia rachunku, tylko prowadzenie karty. Prowadzenie rachunki i przelewy są darmowe i bez karty

Monika
Gość

Witam,
Czy jeżeli pracodawca wykonał przelew w piatek przed 15 z innego banku niz ING, to czy pieniądze dotrą tego samego dnia?

Krzysztof
Gość

Pieniądze wtedy dojdą o 17:30

Michał
Gość

Mój pracodawca robi przelew z ING na moje konto w PKO.Jezeli przelew robi po 11:30 niestety pieniazki mam na koncie dopiero dnia nastepnego.Jest to bardzo irytujace jezeli jest piatek poniewaz pieniadze mam dopiero w poniedzialek:-(

Gosia
Gość

Bo jest jeszcze problem księgowania z i na konta w innych bankach i ich godzin

Justyna
Gość

Witam.

Mam pytanie, czy w ING realizowane są transakcje międzynarodowe – i nie tylko z Bookingu? Zarezerwowałam pobyt w Pradze, niestety przychodzą mi @ o odrzuconych transakcjach.

Pozdrawiam

Piotr
Gość

wysłano mi przelew w piątek z miami , do tej pory nie mam na koncie nic, i nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego. mam potwierdzenie wysłania a dalej puste konto. Czas realizacji jest okrutny w ING

Gosia
Gość

Panie Piotrze, to, że ktoś „puścił przelew”, nie znaczy, że wyszedł on od razu z jego banku – każdy banka ma swoje pory akceptacji przelewów wychodzących

Barbara
Gość

Opłata za kartę 7zł. Wypłata za bankomatu płatna. Umowę podpisywałam na bezpłatne korzystanie z każdego bankomatu w Polsce a tu nagle 2,50zł za każdą wypłatę. Czemu nikt nie powiadomił pisemnie o tej zmianie – brak szacunku dla Klienta

Ania
Gość

Były informacje o zmianie regulaminu, nowy cennik przyszedł na konto, jeśli się nie podoba to można wypowiedzieć umowę i zmienić bank na lepszy. Po co udawać niewiedze, jeśli chodzi o własne pieniądze to trzymam rękę na pulsie

MARTYNA
Gość

gdyby nie Pani komentarz nawet nie wiedzialabhm ze wypłata w innym bankomacie jest płatna.

bartek
Gość

Informowali pisemnie, przynajmniej ja dostałem list.

Marlena
Gość

Ja konto zakładałam 4 lata temu i wtedy miałam darmową wypłatę ze wszystkich bankomatów, oraz darmowe korzystanie z karty przy miesięcznych płatnościach kartą za co najmniej 100 zł. Teraz ta kwota wzrosłą do 200 zł a w najbliższym czasie ma to być 300zł, ciekawe ile później zaproponują? Z wypłatam z bankomatów trzeba się teraz nieźle pilnować.
Podobnie rzecz się ma z oszczędnościowym kontem osobistym, gdzie oprocentowanie stale maleje. Teraz ma to być jedynie 0,7%. Niedługo dobiją do 0.

Paweł
Gość

Ludzie, oprocentowanie jest zależne od WIBORU, inflacji itp itd. Tak samo te kwoty miesięczne, to nie jest ich widzimisie.

Ewa
Gość

Opłata za zakupy z 24 marca została zaksiegowana dzisiaj. Tempo piorunujące. Oczywiście, dzięki temu bank sobie ściągnął prowizję za używanie karty. Od dziś w ogóle nie płacę kartą, skoro i tak mi zabierzecie 7 zl. Zenujące praktyki. Żenujące.

Robert
Gość

Masakra. zamykanie sesji w godzinach gdzie ludzie zaczynają tak naprawdę pracować. płatne bankomaty. ŻENUJĄCE. Polecenia zapłaty przelewy w piątek do 14:30 jak to bankowość internetowa. Stawki za natychmiastowy przelew który nie jest realizowany po godz. 18:00?
Panie Marku zastanów się może jednak seriale????

Adam
Gość

Mam konto w ING stosunkowo od niedawna , ale uważam że to najlepszy bank obecnie w naszym kraju. Dorównuje im BGŻ BNP ..reszta to parabanki , moim zdaniem.

Stratna
Gość

Wysłałam 2 przelewy z mbanku do ING na to samo konto, jeden na 50zl, drugi na 200. Pieniążki z konta zeszły, a mimo tego, że minął już miesiąc doszedł jeden z 2. Ten na wyższą kwotę. Gdy wysłałam ponownie znowu nie doszedł, a kolejne pieniądze zeszły. Nie mam pojęcia co się dzieje, bo rozmawiałam z mbankiem i mówili, że wszystko wyszło i zaksiegowane jest. Nie wiem co ten ING odwala

Aśka
Gość

..i chcesz powiedzieć ze miesiąc przelew szedł? Fajnie masz ;]

Ania
Gość

Należy złożyć reklamację w swoim banku. To ich obowiązek dostarczyć pieniądze na wskazane konto.

zdenerwowana
Gość

Czekam na wypłatę, która wciąż nie dotarła, chociaż do innych pracowników już dawno przyszła. Wspaniale.

Amanda
Gość

Ja czekam i nadal nie ma, dla mnie to jest dziwne, że tyle czasu trzeba czekać na przelew z innego banku do ING.

Kasia
Gość

Ja czekam na przelew walutowy do ing od wtorku dzisiaj jest sobota i dalej nie ma. Pani z infolinii kazała czekać cierpliwie do poniedziałku.Porażka

Beata
Gość

Może ktoś Pani nie przelał? Mi mąż przesyła co tydzień pieniążki w EURO on wysyła wieczorem w środę a ja mam na koncie drugiego dnia już ok.12. Ważne też jest czy ma Pani założone konto walutowe, by nie płacić za przewalutowanie. Wiem, że prawidłowy wykonany przelew zagraniczny jest max do 2 dni roboczych.

zadowolona
Gość

Mam konto w ing bank śląski od 6 lat i nigdy nie mialam problemu z przelewami. Zawsze na czas. Polecam !

bogdan
Gość

Uważam, że bank jest dobry. zero problemów z przelewami i terminami od dwóch lat.
Wcześniej byłem w innych bankach i ten jest najlepszy

anna
Gość

A ja mam konto w tym banku od 6 lat. Byłam bardzo zadowolona i nie miałam zamiaru zmieniać banku ale do czasu. Od jakiegoś pół roku przelewy przychodzą z dużym opóźnieniem, transakcje również są księgowane z opóźnieniem – przykład:
w poniedziałek robię zakupy, płacę kartą. Pod wieczór sprawdzam stan konta – bez zmian,kasa na koncie nie tknięta. Dopiero w środę pieniądze zostają pobrane. To jest śmieszne, nieprofesjonalne. ING niestety straciło u mnie dobrą opinię

Aśka
Gość

w pko tydzień trwa,więc tu szału nie ma 😉

anonim
Gość

Zależy czy płaci pani zbliżeniowo czy na pin. Zbliżeniowo rozlicza dopiero po paru dniach

janusz
Gość

Witam,
Niestety nie polecam z uwagi na przelewy. Zlecony w piątek rano i do tej pory niestety brak kasy na koncie w innym banku. Bank docelowy nie otrzymał zlecenia – ING to chyba najgorszy bank jaki spotkałem, Wszyscy zadowoleni z tego niby banku to ludzie mogący czekać na przelew tydzień i mają moje błogosławieństwo. A tych co cenią szybkość i rzetelność będę namawiał aby go omijali szerokim łukiem. Korzystam na co dzień z innego banku ale w tym przypadku zaufałem szczęśliwcowi co ma konto w tym zapyziałym ING – i co –właśnie wyszło jak zwykle. ignorancja dla klienta. Nie potrafią zrealizować banalnego krajowego przelewu a co dopiero mowa i innych usługach. Dziadostwo

Aśka
Gość

bo zakładam,że w ogóle przelew nie został zlecony 😉

beata
Gość

tragedia jakaś , pieniądze z zakładu pracy wysłane w poniedziałek , mamy piatek ja ich nie mam na konciew ing ! kiedy moi koledzy z pracy juz we wtorek i srode maja wynagrodzenie ja nadal nie mam!! to samo z przelewami alimentow od komornika , komornik przelewa zawsze 5-tego kazdego miesiaca ja u siebie mam je 9-tego!!! zmieniam bank bo to jakas porazka jest!!!

klient ing
Gość

Ja jestem zadowolony. Dziwie się ludziom co zlecają elixir w piątek i czekaja na pieniądze w sobote – LUDZIE, to nie jest EXPRESS ELIXIR tylko… elixir.
Jak dla mnie same plusy.
– 3 oddziały u mnie w mieście
– 3 wpłatomaty ( inne banki nie mają w ogóle )
– bardzo miła obsługa
– darmowe konto oszczędnościowe ( OKO ) bez opłat za wypłaty
– ŚWIETNA aplikacja mobilna, z wygodnym logowaniem i wskaźnikiem salda

A co do Payu – posiadają konto w mBanku, więc jeżeli zakończenie wpłaty dojdzie do 13:30, ostatnia sesja, to ING otrzymuje w ten sam dzień o 15.00

Edo
Gość

Darmowe konto oszczędnościowe? To chyba o innym banku mówisz, opłaty są za konto oszczędnościowe w ING i to konkretne, za więcej niż jedno wybranie z konta w miesiącu – opłata 10zł za każde kolejne, za przelew z oszczędnościowego 9zł, plus opłaty za prowadzenie konta. Oczekiwanie na przelew walutowy z innego polskiego banku – porażka.

Gosia
Gość

Z wypłatami w kasie masz rację – darmo masz raz w miesiącu, ale samo prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe

ddd
Gość

Zrobiłem przelew o 9:30, przelewy wychodzące w ing sa niby do 11:30…a wychodzące w banku docelowym o 11:40. Mimo to jest godzina 14:20 i nadal nie mam przelewu, wiec pytanie…ile moze isc przelew do cholery ????!! To juz nie pierwszy raz gdzie ing dało d…y !!

lola
Gość

może w tym drugim banku trzeba sprawdzić przelewy PRZYCHODZĄCE a nie wychodzące 😀

Rafał
Gość

Dosyć mocno jestem zaskoczony tymi negatywnymi wpisami. Mam konto w ING od roku. Korzystam aktywnie, to znaczy robię dużo przelewów na to konto i z tego konta (praktycznie po kilka dziennie). Używam też kartę, płacę nią w sklepach i wypłacam z bankomatu.
Nie miałem ani jednego przypadku, aby przelew wysłany w dniu dzisiejszym nie dotarł na konto docelowe w dniu jutrzejszym, natomiast gdy przelew zrobiłem rano, do godziny 11:30 to ZAWSZE był u odbiorcy w tym samy dniu. Przelewy wykonywałem z ING do innych banków: IDEA, Deutsche Bank, Credit Agricole, Citi, BZ WBK. Ponieważ przelewy robiłem na własne konta, to wiem na 100%, że były w takim czasie.
Nie namawiam nikogo, niech każdy decyduje sam, ale ja jestem bardzo zadowolony.

Rafał
Gość

Jeszcze dodam, że przelew w ramach banku dokonuje się natychmiast. Żona ma konto i robimy przelewy pomiędzy.

mania
Gość

Szybki przelew wyszedł za 5zł opłaty z Mbanku do ing o godz 19 miał być w max 15 min ,a tu niespodzianka ponad 1000 zł zaginęło i nie wiadomo kiedy wróci.Dwie godziny spędziłam na tel od banku do banku i nadal nie wiem co z moją kasą.M bank wysłał kasę bo Blue Media po 50 sekundach,pośrednik do ing ale nie mam ich na koncie… żeby było śmieszniej w systemach pośrednika widnieje informacja,że ing ma awarię na tego typu przelewy od godz 20,ale konsultanci odbiorcy pytają bez końca skąd mam taką informację,bo to oni są pracownikami nie nikt inny i że żadnego problemu nie mają,każą dzwonić do mbanku,a oni uprzejmie mogą wysłać wniosek reklamacji do pośrednika i… UWAGA!!!!! ustawowy czas oczekiwania na odpowiedź BLUE MEDIA to 14 DNI ROBOCZYCH!! Jako,że przelew wyszedł już z mbanku ,to nie mogą go cofnąć i jeżeli bank odbiorcy nie zaksięguję wpływu,to tylko pośrednik może zwrócić całą kwotę,a mbank wspaniałomyślnie odda opłatę za przyspieszony przelew.Oczywiście żadnego z banków nie interesuje,że nie mam teraz środków do życia bo to wina tego drugiego banku.Delikatnie mówiąc paranoja.Chcecie,żeby robili z Was kretynów to wysyłajcie szybkie przelewy na konta w ing,ich konsultanci tak Was poinformują o powodach braku kasy,że zapomnicie własnego nazwiska.Czeski film na żywo…

pola
Gość

Reguły wkrótce się zmienia i będziemy płacić i za wypłaty z bankomatów obcych (oprócz pierwszej bodajże) i a przewalutowania. Polecam zgłębić nowy Regulamin.

kat
Gość

Ten bank to porażka życiowa. Przelewy elixir, ktore są „365 dni w rouku/7 dni w tygodni/ 24 godziny na dobe” to ku*** szajs, jestem wściekły, zrobiłem przelew w ing tym systemem bo potrzebowałem pieniędzy w sobote, nie doszedl ani w sobote ( mimo,ze zrobilem go rano) ani nawet w niedziele, dopiero w dzien roboczy jak zwykly przelew, a prowizja pobrana jak za przelew elixir !! Omijajcie ten bank SZEROKIM ŁUKIEM ! Nie polecam tego banku nikomu, mam teraz w alior sync i ten moge polecic,ale od ing trzymajcie sie z daleka!! Wiele jeszcze ma minusów ale juz nie chce mi sie wymieniac…

przedsiebiorca
Gość

Ten bank to totalna porażka.
Przelew walutowy zlecony w piatek rano nie dotarł do środy jeszcze. Jak ja wyglądam przed moim kontrahentem kiedy przelewy z Millenium dochodziły na drugi dzień.

Pierwszy i ostatni raz przelew walutowy poprzez ING.

Aha dostałem informacje ,że moge żlożyc reklamację
( czytaj mamy Cie w dupie )

Co mi po takiej reklamacji ?
Jak czas stracony i nerwy

aneta
Gość

zgadzam się z przedmówcami. Mam konto w tym banku od roku i wpływ pieniędzy na konto to porażka.
Chciałabym aby ta rozmowa była nie tylko pomiędzy klientami banku. Ktoś to nadzoruje ale i ktoś powinien to czytać! W tych czasach każdy najmniejszy punkt usługowy dba o klienta.

lucks
Gość

A czemu się dziwisz? Nawet w tym wątku widać że ocena ludzi jest powiązana z tym jak żyją i czego od banku wymagają. Tobie ważne jest to że „pensja wpływa” a do innego trafiły reklamowe kłamstewka typu „brak opłaty za przelew na OKO”.
Czy to źle? Zyjcie sobie i dawajcie sie dalej łupić jak dzieciaki – i tak lepsze to od pko bp, które ma tysiące gorących wyznawców i obrońców.
Ja wiele lat korzystałem z ing, przeszedłem droge od wielbiciela (bo swego czasu była to dobra oferta) do kogoś kto reaguje uśmieszkiem ironii na „pensja wpływa”. Mam niestety dwa konta w ing i miec je musze bo przeniesienie pewnych spraw nie jest takie łatwe jak to bredzą fora.
A wady ing o których nikt tu nie pisze? ING jest ostatnim bankiem w PL który wprowadził III sesję elixiru, jeszcze z rok w ogóle jej nie było. ING jest bankiem który NOTORYCZNIE opóźnia księgowanie elixirów, ja to wielokrotnie doświadczyłem, gdy musiałem dokonywać różnych szybkich przelewów w czasie budowy – ING jest i był ZAWSZE na końcu, zawsze spóźniony co najmniej o jedną sesję od innych banków – zawsze na swój zysk a nie klienta. ING ma fatalne podejscie do klientów – np. sprawa kart płatniczych z przymusowymi zblizeniówkami czy olewanie niedziałania niektórych kart np. na stacjach Neste (przykład, jeden z wielu).
Do tego dodaj sobie jeszcze najgorsze z „nowoczesnych” banków oprocentowanie na oszczędnościach – NAJGORSZE, co prawie niemożliwe gorsze nawet od smiesznego mbanku.
Oczywiście dla kogos kto za zalete uważa „darmowy przelew na oko” albo wiedze o procentach bierze z reklam Kondrata rzeczywistość nie ma znaczenia.
I dlatego ten bank jest darmowy – bo niewiele oferuje,a to co oferuje jest co najwyzej średnią, choć ja takiej zalety nie umiem znalezc. Ja mam go tylko z lenistwa, oraz z tego ze wynegocjowałem sobie świetne warunki na kredycie budowlanym (przecietny klient nie ma takich warunkow – ja negocjowałem bardzo długo) i po prostu nie opłaca mi się teraz szybko dokonywać spłaty. Całą bankowość przeniosłem do innego banku i na razie jestem zadowolony, i nawet nie jestem atakowany przez telefony-propozycje z oddziałów, co w ing jest normą.
A jaki to bank? Każdy niech po prostu dobierze sobie odpowiednią ofertę do swoich potrzeb i możliwości. Nie ma „jednego dla wszystkich” i nigdy nie bedzie.

bartek
Gość

ING tragedia. Klient zrobił przelew w piątek przed sesją o 14:30, dziś jest poniedziałek i godzina 11:30.

Przez tak niską jakość tracę ja i mój klient ponieważ naszą transakcja wymagała szybkich wpłat. Obu Nam puszczają nerwy, a wszystkiemu winny jest bank ING.

paula
Gość

Masakra. Przelewy idą długo, księgowanie-a sms z informacją to dwie różne bajki. Nie polecam.

edyta
Gość

Ogólne jestem zadowolona z cennika usług tego banku, ponieważ przelewy są za darmo, wypłata we wszystkich bankomatach również. Miałam w ING kiedyś kredyt hipoteczny, spłaciłam w przeciągu 4 lat i nie było żadnych problemów. Jest niestety jedno ale… W ubiegłym roku była taka promocja, że za polecenie nowego klienta otrzymywało się 100 zł, a nowy klient – 50 zł. Niestety według mnie to była totalna klapa albo bardziej oszustwo, ponieważ moja siostra jako osoba polecona dostała 100 zł (zamiast 50 zł), a ja nie dostałam nic. Reklamacja w ING nie przyniosła żadnego rezultatu, nie została uznana. Bank niestety nie był w stanie odnaleźć mojej osoby jako osoby polecającej. Było mi bardzo przykro i poczułam się oszukana. Wyszło na to, że bank zyskał nowego klienta, a ja straciłam czas na pisanie reklamacji. Ciekawe czy więcej osób zostało potraktowane w ten sam sposób. Jestem nadal klientką tego banku, ponieważ mieszkam w Katowicach, mam blisko do Oddziału ING i są darmowe usługi, o których wyżej pisałam … i tylko tyle.

rafal3d
Gość

Witam wszystkich, polecam ING mam konto ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolony z obsługi w Grodzisku Mazowieckim. Przelewy błyskawiczne przychodzące jak i wychodzące. Ciekawe oferty kredytowe, chociaż nigdy ich nie brałem hehe:)///

Aluniek
Gość

Jestem bardzo zadowolona. Konto mam od ponad roku. Nigdy nie miałam żadnych problemów z czekaniem na przelew. Jeżeli jest wykonany rano to po 15 ej pieniążki mam już na koncie (mowa tu o przelewach z innych banków) poza tym aplikacja mobilna ing bardzo ułatwia życie i bardzo często z niej korzystam. Osobiście polecam ING.

pp
Gość

To jak Ing traktuje swoich klientów to jedna wielu kpina o nieporozumienie. Od 4 dni czekam na przelew z wypłatą. Jest to bardzo nieprofesjonalne podejście zwłaszcza, że w podpisywanej umowie widnieją zupełnie inne terminy księgowanie wpłat i wypłat. Ing ostatnimi czasy wiele stracił na swojej jakości.

grzegorz
Gość

Jeśli narzekacie na ing to przenieście sie do eurobanku …
księgowanie przelewów do 3 tygodni itp tam dopiero jest porażka

piotras
Gość

Straszna porażka. System kiedy-kasa-pl pokazuje że miało zaksięgować dzisiaj koło 15ej. Jest 18.20 i kuźwa dalej pieniędzy na koncie nie ma. ING to jedna wielka pomyłka.
Swego czasu w bankomacie ING wypłacałem pieniądze i ściągneło mi z karty-konta, ale nie wypłaciło gotówki. Prosiłem się o swoje przez miesiąc i kuźwa żadnego przepraszam z ich strony… chamsto… oddali po miesiącu…

Michal
Gość

Dziadostwo. W pracy ciągle mam ostatni pieniądze na kącie. Pracownicy dostają tego samego dnia a ja zawsze następnego i to po południu.tylko ja mam w ING a inni w różnych bankach.

aga
Gość

Całkowity brak bankomatów w okolicach Wrocławia, np. Środa Śląska.

ego
Gość

Ja mam konto ing już 8 lat i nigdy nie miałam problemu ani z obsługa idzie szybko i sprawnie nigdy dłużej niz 15 min w banku nie stałam, z przelewami także problemu nigdy nie miałam zarówno w złotówkach jak i walucie jestem bardzo zadowolona z tego banku:-) za najgorszy bank zarówno w obsłudze jak i przelewach uważam PKO bank to jest dopiero porażka…..

yen
Gość

Zle to wyglada z przelewami. Opóźnienia są faktem. W Multibanku cos takiego sie nie zdarzalo. Przelew wyslany w nocy o 7:00 mialem sms ze zrealizowano. Tutaj czekam po dwa trzy dni. Szanowny ING nie wypada w dzisoejszych czasach robic takiej lipy.

irka
Gość

Jestem długo klientem ING bardzo ale to bardzo jestem zadowolona .Obsługa konta na 5 osobisty kontakt w banku to przyjemność mówię o ING w OLSZTYNIE WARMIŃSKO -MAZURSKIE .Parownicy przemili zawsze gotowi pomóc tak aby każdy był zadowolony .Prawie wszyscy moi znajomi maja tu konta z mojego polecenia i są również zadowoleni ostatnio mój syn miał konta w PKO I POCZTOWYM synowa Embanku przenieśli się do Ing i wreszcie są zadowoleni i z obsługi i z całej reszty bankomaty wszystkie za darmo, przelewy błyskawicznie przechodzą za opłaty KONTO INTERNETOWE BARDZO DOSTĘPNE. Ja również miałam konta w innych bankach teraz nie zamienię na inny .Daje ING bankowi na 10 punktów 10

iwuś
Gość

Ja jestem zadowolona, od 8 lat posiadam konto w ING, przelewy zawsze na czas, jeśli już był problem to wina leżała ale po stronie banku, z którego szedł przelew, nie ze strony ING, teraz niestety wprowadzają opłaty za korzystanie z bankomatów, szkoda, ale co zrobić

pati
Gość

Długi czas oczekiwania na przelewy przychodzące jak i wychodzące w ing a dodając po płatnościach karta transakcja jest widoczna na kącie po 2-3 dniach wchodzi sie na konto widać np50 a na drugi dzień bądź trzeci dzień konto na minusie i jak tu człowiek ma się denerwować

kierowca
Gość

Koczowałem już w środku Europy przez weekend pod stacją paliwową, czekając na przelew do poniedziałku. Bywało że tankowałem „na próbę” za 5 EUR, aby móc w razie czego zapłacić gotówką, bo obsługa stacji nie wiedziała, czy karty tego banku są honorowane. Wstyd, upokorzenie i konieczność wożenia gotówki, bo kasa na koncie niekoniecznie znaczy możliwość płacenia, a czas przelewu to sprawa losowa.

benuu
Gość

Ja tez ING czekam i czekam na przelew podczas gdy wszyscy juz maja , ale bank millenium jest jeszcze gorszy

penetrator
Gość

Bardzo ciekawe te opinie… Z tych komentarzy wynika, że klienci każdego z banków mają przelewy później niż ich koledzy z pracy. Takie forum nie jest miarodajne, bynajmniej moim zdaniem. Tu najwięcej jest osób, które niecierpliwe chciały dowiedzieć się ile czasu idzie przelew. Przy okazji obsmarować bank negatywną opinią też im nie wadzi. Wpisy na tym forum to swoisty zbiór wyjątków od reguły. Każdy bank działa wg ściśle określonych zasad. Błędy proceduralne zdarzają się dość często. Trzeba się z tym liczyć, bo takie są realia.
Ja pracuję jako doradca klienta. W budynku mamy kilka pośredników pracy. Ja mam później kasę na koncie ale tylko dlatego, że mój pośrednik leci w kulki. Do banku nie mam żadnych zastrzeżeń.

azanti
Gość

Bank ING najgorsza bankowosc pod sloncem. Przelewy nie dość ze przetrzymywane po 3-4dni. To jesli juz księgowane to godzinę po ostatniej sesji. Kpina. Najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Nonstop jakieś avarie tylko po to by kase blokowac. Kto widział w dzisiejszych czasach bank ktory co miesiac lub dwa ma awarie przez ktora na przelewy czeka sie od 3do 7dn? TAKIE CUDA TYLKO W ING. Jesli coś modernizuja to tez nie laska poinformowac o tym klijentow. To moj Ostatni miesiąc w tym banku. Przenosze sie tam gdzie ktos szanuje swoich klijentow i ivh nerwy oraz czas

artur
Gość

Jestem w tym banku tylko dlatego że mam blisko do ich oddziałów i tylko to mnie trzyma przy nim.

nie polecam
Gość

Ing to tragedia…zmieniam na Mbank i innym też to polecam!!! Mam konto w ING od 8 lat i co miesiąc regularnie wpływa wynagrodzenie na to konto a już nie raz zostałam potraktowana tak,że szkoda gadać…robią co chcą z Twoimi pieniędzmi a ty nie możesz mieć złotówki na minusie na koncie bo cię Krukiem straszą..idioci!!!

wpDiscuz