Orange Finanse Sesje – Przychodzące i Wychodzące kiedy?

11 komentarzy

 1. Kuwq pisze:

  Znajomi często mnie pytają o to konto bo sami są sfrustrowani ciągłymi zmianami w PKO i WBK. Ja w związku z tym, że mam telefon w orange to konto mam za darmo.

 2. Marcin pisze:

  Jak dziś o 13.30 zostały wysłane pieniądze to o której powinny być na moim koncie orange finanse

 3. Monika pisze:

  Księgowanie wpływu z PKO BP do Orange Finanse jest na drugi dzień.W listopadzie 2016 znikną przelewy ekspresowe za 5 pln.Konto mam od września 2016.Nie spełni moich oczekiwań już w grudniu 2016 co do szybkości przelewów.Konto to będzie tylko pomocniczym,dodatkowym.Program rabatów jeszcze nie spróbowałam.Kredyt gotówkowy na 1000 pln z otwarciem konta to dobry pomysł promocyjny ale treść możliwych wzrostów wysokości rat na podstawie całej palety odstraszy do dalszego trwania umowy.Każdy bank ma zalety i wady mój PKO BP też np.RRSO 30% za to Orange Finanse mniej w tej chwili 19% Przy czym stres testy PKO BP lepiej przeszedł niż mBank czyli Commerzbank i podobno zwolnią 7 tyś pracowników.

 4. kriso pisze:

  mam konto w orange finanse od 2 miesiecy i tez obserwuje ze przelewy na to konto przychodzą z 1-2 dniowym opóżnieniem, konto z którego wyszedł przelew jest obciążone i nie ma kasy ani tu, ani w sync. Obracają kasą po całym swiecie zanim trafi na konto. Chyba to niezgodne z prawem, jesli przelew wychodzący obciążył jeden rachunek, to znaczy że bank odbierający go uznał. Zgłoszę swoje uwagi do KNF.

 5. Anna pisze:

  Orange Finanse jest jednym z najlepszych banków. Mam tu konto dość długo i prowadzenie jak i kartę do bankomatu mam za darmo i nie mam warunków że muszę tą kartą zapłacić ileść razy czy jakąś kwotę minimalną – mogę wogóle jej nie używać i tak mam za darmo. Przelewy są w dobrym tempie zawsze mam na koncie w tym samym dniu co księgowa robi w pracy przelewy. Pożyczkę tu mają najtaniej, bo sama ją mam. Nie mam żadnych problemów a co chcę załatwić to mam od ręki praktycznie. Uważam, że złe opinie tu są bezpodstawne.

 6. krise pisze:

  Witam, znam już prawie wszystkie Banki i stwierdzam, ze nie ma tak naprawde idealnego ale Orange Finanse jak narazie daje rade oby było lepiej nie gorzej.

 7. patryczek pisze:

  Orange Finance???? Ludzie kto to wymyslil? Mam konto w tym banku. Porazka. Mijajcie szerokim lukiem.

 8. aga pisze:

  przychodzące sesje mogły by byc co godzine

 9. bornisz pisze:

  Super bank polecam przelewy w moim przypadku są jeszcze w ten sam dzień szybko i tanio prawie za darmo a x zł/mc za kartę to mało

 10. ana86 pisze:

  Widze księgują jak chcą, bo powinnam miec już przelew a jeszcze go nie mam. Zawsze w pierwszym przychodzącym miałam. a wiem że z samego rana zrobili mi przelew:( Kiedy przyjdzie mój przelew na moje konto w orange finanse?

 11. sylwia pisze:

  ja posiadam konto w tym banku i jakoś nie miałam kłopotów z przelewami więc nie wiem skąd takie opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *